محل تبلیغات شما

+ اول همگی یه لحظه وایسید من یه غری بزنم!!

لــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه ام!!

آخیش! مرسی :دی

+ امرو عجیب ترین و مسخره ترین و بولشت ترین اتفاق تاریخ دانشجوییم واسم افتاد :دی

از اونجایی که استاد راهنمام کلی کار بهم سپرد واسه تابستون و من هییییییییییییییییییچکار نکردم :)))))

و حتی تا هفته پیش حتی بش ایمیل نزدم که اقا تابستون تموم شد من کی بیام :))))))))))

انتظار داشتم امرو که میرم دفترش باز از اون نگاه رو اعصاااااباش بهم بکنه و شرو کنه غر زدن!!

ولی :))))

وووووولی :)))))

از اونجایی که هم بازیگری بلدم هم فن پیچوندنم خیلی بالاس :))))

انقدررررر خوب پیچوندم قضیه رو که یه تیکه بهم گف انقدر عجله نداشته باش، قدم به قدم پیش برو :))))))))))))))

آقاااااااااااا من از خنده نمیدونستم چه کنم :))))

حالا هنو این عجیب نیس! چون من در تمام دوران تحصیلم به همین شکل اومدم بالا :دی

قسمت عجیبش اینکه بهم گف من دنبال یه دانشجو با پتانسیل و دغدغه مند بودم واسه دستیار تحقیقاتیم و به نظر شما مناسب هستید :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ینی دلم میخاد یه بلندگو بردارم برم تو دانشگاه راه برم و بگم عجیب ترین و سخت گیر ترین و گیر ترین استاد دانشگاه فردوسی مشهد بنده را دانشجویی با پتانسیل و دغدغه مند میدونه :)))))

حالا اینجاشو گوش کن :))))

منم گفتم حله !!!! :)))))))))))))))

یعنی علاوه بر بورس و بازنویسی کتابم و شونصدددددددتا کلاس اوقات فراغت (!!) این کاری که خیلیم دوسش دارم (!!!!!!!!!!!!!!!!!) هم اضافه شد به کارام :)))))))))

خدایااااا میشه به من بگی من بلاخره چیکاره میخام بشم؟؟ :))))

تازه تعاترم هس :دی

+ وووووای امرو اولین کلاس شنا بود و اقا من به فناااااااااا رفتم!!!

واقعا استخر بزرگه و واقعا من کم اوردم :))))

البته اخراش خوب شدا ولی خب الان مث پنگوعنی که پاهاشو گچ گرفتن راه میرم :))))))))

+ حوصله کلاسای طبا رو ندارم :(

باورت میشه؟ :(

سرود زندگی سر کن...دلم تنگه...دلم تنگه...

بنده! دانشجو با پتانسیل :دی

او کیست؟! همه کاره ی هیچ کاره :)))))

یه ,بهم ,عجیب ,رو ,دی ,امرو ,ترین و ,با پتانسیل ,اونجایی که ,گیر ترین ,عجیب ترین

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها